Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŠVP Doksy - Den druhý

Milí rodiče, posíláme zprávy z 2. dne. Ještě vám dhci sdělit, že jsem dala jiné, lepší foto z 1. dne. Jeden pokoj vám dnes napsal zážitky ze ŠVP svými slovy a někteří napsali i vzkaz. Další budou následovat. Dnes mají děti zážitkový den se společností SPOFESTA.

Mnohokrát děkujeme za vzkazy.

Ještě poznámka: Je tu opravdu velký problém se signálem, při projití areálem mi minimálně 3x mobil hlásí ztrátu a naskočení signálu, tak nesmutněte, pokud se napoprvé nedovoláte, naskočí-li zmeškaný hovor, zavoláme zpět.

Děti:

Ahoj rodiče,

V pondělí jsme byly na hradě Houska. Viděli jsme tři psy a čerti pili Božkov. Podepsali jsme se do pekelné knihy  a pozdravujeme a pozdravujeme vás od Lucifera z hradu Houska. Potom jsme přijeli do Doks. Pak jsme hráli hry, skákali jsme na bublině a pak jsme šli do města. Dnes jsme se šli podívat na Máchovo jezero a pak jsme po večeři hráli hry.

Milí rodiče, dnes jsme měli výborné špagety k večeři. Janička D., Agátka, Nikola, Amálka

Ahoj mami, jak se máte. Agátka vám posílá pusinky.

Ahoj mami, ptáš se, jestli jsem dojela v pořádku? Ano, je tu fajn. Amálka

Ahoj rodino, jak se máte, já dobře. Napište mi. Eliška P.

 

Náhledy fotografií ze složky ŠVP den druhý

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Terku

(Terka Černá, 25. 5. 2016 19:11)

Ahoj Terko, posíláme ti moc moc pusinek, nastavuj se víc fotáku nikde tě nevidim. Fotky jsou super určitě je tam moc pěkně , přišly ti už pohledy? Tvoje zvířátka se na tebe těší, kočka ti spala zase na posteli. Máme tě moc rádi, užij si to , posíláme velkou pusu a moc se na tebe těšíme. Tvoje mamka ,tatka,bráška a Líza s Elčou.

Lindičce

(Červinková Jana, 25. 5. 2016 14:43)

Ahojky kočko naše:-)) koukám, že se tam máš skvěle a že si to hezky užíváš..všichni tě moc pozdravujeme a posíláme pusinky, Vojtík se tě už nemůže dočkat..Tak se tam mějte moc krásně a pozdravuj Nikču a Déňu

Eliška P.

(Olga Poláková, 25. 5. 2016 14:35)

Ahojky zlatíčko,
moc náš těší, že se máš dobře. Poslali jsme pohled, tak Ti snad dorazí.
Natálka strašně záviděla, jak jste hladili toho velikého psa. Říkala jsem jí, že může jít za Hugem, ale to prý není ono. :o)
Myslíme na Tebe a posíláme pusinky mamka

3.4.5. třída

(Aj teacher, 25. 5. 2016 13:57)

hello my students :-)
zdravím Vás a těším se na Vás v pondělí
Aj teacher

Amálce

(Lenka, 25. 5. 2016 12:57)

Ahoj Amálinko, jsme rádi, že si to tam užíváš a těšíme se až nám vše budeš vyprávět :) Posíláme milion pusinek a užívej si to!!!!!
Pa mamka,taťka, Kiki, Artuš, Samuel, Damián, Rozárka, Casper, Mikeš